Rally-O
 
26.06.2022 Sandefjord
RL3

1.premie, 196p
3. napp og opprykk til Elite
RL3 tittel
Gullmerket i RL

Dommer: Crystal Kay
______________________________________
 
25.06.2022 Horten
RL3

3.premie, 176p
Dommer: Hilde Andrea Nysæther
______________________________________
 
08.05.2022 Horten
RL3

1.premie, 196p
2. napp til Elite

Dommer: Hilde Andrea Nysæther
______________________________________
 
13.03.2022 Arendal
RL3

3.premie, 175p
Dommer: Maria S. Opstad
______________________________________
 
12.03.2022 Arendal
RL3

2.premie, 181p
Dommer: Åse Hansen
______________________________________
 
27.02.2022 Eidanger
RL3

1.premie, 194p
1. napp til Elite

Dommer: Merete Kristensen
______________________________________
 
26.02.2022 Eidanger
RL3

3.premie, 172p
Dommer: Merete Kristensen
______________________________________
 
14.11.2021 Drammen
RL3

Disk (glemte et skilt)
Dommer: Hege Fredriksen
______________________________________
 
31.10.2021 Kløfta
RL3

3.premie, 178p
Dommer: Merete Kristensen
______________________________________
 
18.10.2020 Drammen
RL3

3.premie, 169p
Dommer: Kim A. Nordbotten
______________________________________
 
13.09.2020 Horten
RL3

Disk
Dommer: Ina Wold Eriksen
______________________________________
 
30.08.2020 Sandefjord
RL2

1. premie, 183p
3. napp og opprykk til RL3
RL2 tittel
Sølvmerket i RL

6. plass /14
Dommer: Inger Dragland
______________________________________
 
22.08.2020 Tønsberg
RL2

2. premie, 176p
12. plass /28
Dommer: Lise Lotte Gundersen
______________________________________
 
16.08.2020 Solum
RL2

1. premie, 186p
2. napp til RL3

5. plass /17
Dommer: Trude Aas
______________________________________
 
23.02.2020 Eidanger
RL2

2. premie, 179p
5. plass /15
Dommer: Hilde Andrea Nysether
______________________________________
 
22.02.2020 Eidanger
RL2

2. premie, 179p
6. plass /21
Dommer: Ina Wold Eriksen
______________________________________
 
09.02.2020 Pindsle
RL2

Disk
Dommer: Lise-Lotte Gundersen
______________________________________
 
19.01.2020 Drammen
RL2

1. premie, 190 poeng
1. napp til RL3

4. plass /28
Dommer: Hilde Andrea Nysether
______________________________________
 
30.11.2019 Drammen
RL2

3. premie, 160 poeng
15. plass /21
Dommer: Christine Røkaas
______________________________________
 
30.03.2019 Eidanger
RL1

1. premie, 185 poeng
3. napp og opprykk til RL2
RL1 tittel
Bronsemerket i RL

15. plass /30
Dommer: Christine Røkaas
______________________________________
 
24.02.2019 Eidanger
RL1

1. premie, 189 poeng
2. napp til RL2

11. plass /33
Dommer: Trude Aas
______________________________________
 
23.02.2019 Eidanger
RL1

Disk
Dommer: Christine Røkaas
______________________________________
 
10.06.2018 Sandefjord HK
RL1

Disk
Dommer: Merete Kristensen
______________________________________
 
09.06.2018 Sandefjord HK
RL1

1. premie, 179 poeng
1. napp til RL2

5. plass /26
1. plass med lag
Dommer: Bente Fredriksen
______________________________________